logo

           

Chlazení pro všechny

Chlazení při práci

Chlazení pro zdraví

     

home

FUNKČNOST

TECHNOLOGIE

PRODUKTY

 

mail

phone

Nemůže to být jednodušší: Polijte vodou - zarolujte - nechte uschnout.
Váš produkt E.COOLINE je připraven k použití. A můžete si užívat chlazení celé hodiny.
Vždy a všude. Jednoduše "Cool to go" 

TAK SNADNÉ JE DNES CHLAZENÍ

VODNÍ POCHOD

img

Dejte "polstrovanou" částí výrobku E.COOLINE pod tekoucí vodu, dokud se všechny oblasti nestanou trochu tmavší (asi 3 sekundy z každé strany). Přebytečnou vodu jednoduše lehkým tlakem vytlačte.

 

JEDNODUCHÝ POSTUP

img

Nebo ponořte "polstrovanou" část produktu na dobu nejvýše 1-2 sekund, např. v umyvadle. Opravdu jen ponořte a ihned vytáhněte! Přebytečnou vodu lehkým tlakem vytlačte.

 

VYSUŠIT

img

Položte Váš produkt E.COOLINE na ručník apod lehkým tlakem zamotejte. krátce uschnout na vzduchu. Váš produkt je připraven k použití a příjemně Vás ochladí.

 
 

MALÁ NÁMAHA - RYCHLÝ ÚSPĚCH

Tak se člověk ochladí nejlépe.

E.COOLINE je nejen účinný a nezávislý na čase a místě, ale také je velmi jednoduchý.
Produkty jsou např. aktivovány pod kohoutkem během několika sekund.
Lehkým tlakem se vymáčká přebytečná voda a jednoduše se zaroluje do ručníku nebo vysuší papírovými utěrkami. Hotovo! Buď použijte okamžitě nebo počkejte několik minut - zcela dle vašeho gusta.
Produkty E.COOLINE můžete také aktivovat a nechat je viset.
Nebo aktivujete produkty večer a použijete je až příští ráno? Pak dejte jen trochu víc vody (aktivujte delší dobu).
Část vody se odpaří přes noc, ale výrobek obvykle pracuje několik hodin a ochladí se na příjemných 16-18 °C.

Není to pro Vás dost studené?
Jak zvýšit systém chlazení se dozvíte n následujícím odstavci.

Hrajte si s E.COOLINE a vyzkoušejte pro vás nejjednodušší způsob.

DŮLEŽITÉ: Při jakékoli formě chlazení je vždy důležité mít teplé ruce a nohy. V horkých dnech to není problém. Vzhledem k tomu, že většina lidí je příliš teplá než příliš studená. Ale vždy jsou lidé citliví na chlad. Ujistěte se, že máte ruce a nohy v teple. Pokud máte pochybnosti, před použitím jakéhokoli chladícího přípravku se zeptejte svého lékaře.

 

products

 
 

ZVÝŠENÍ EFEKTU CHLAZENÍ "TURBO" COOL

METODA COOL TO GO

V některých případech je chladící efekt 660 W/l nedostatečný.
Buď kvůli vlhkosti nad 80% nebo v extrémních teplotách nebo při opravách v blízkosti pecí, horkých strojů apod. Existuje však také řešení: metoda COOL TO GO. Vše, co potřebujete, je standardní chladiicí box, plastové tašky na zip a kostky ledu nebo drcený led. Rozdrcený led se naplní do sáčků a jednoduše se umístí do chladicí tašky mezi vodou chlazenými produktem.

Pak vše nechte asi 30 minut stát. Po otevření chladícího boxu pak produkt E.COOLINE zachytil chlad z rozdrceného ledu a zchladí se mnohem víc. Samozřejmě ne navždy. Pokud však máte v chladícím boxu druhý výrobek, můžete si jej vyměnit a zůstanete ochlazení a mobilní. chladicí box lze totiž snadno kamkoliv přenést. Zůstaňte mobilní a "turbo" cool.

img

 
 

JEŠTĚ VÍCE TIPŮ

EFEKT VODNÍHO BAZÉNU

Pokud ochlazujete tělo, tak si v určitém okamžiku zvyknete na teplotu a nebudete mít "chladnější pocit". To je stejné jako když skočíte do bazénu. V prvním momentu je Vám chladno a po nějaké době jen příjemně. Někteří naši zákazníci si proto myslí, že produkty po nějaké době (po 20 až 50 minutách v závislosti na uživateli) vychladnou. Proto jednoduše sundejte produkt E.COOLINE a po několika minutách jej znovu oblečte.
Poté si znovu všimnete chladicího efektu - který samozřejmě byl i předtím. Samozřejmě, vysoká vlhkost a vzduchotěsné oblečení ovlivní způsob, jakým E.COOLINE funguje. Do 80 % vlhkosti vzduch systém funguje, také v chemických a protihořlavých oblecích. Pokud nejste dostatečně ochlazení, použijte metodu COOL TO GO (viz výše). často také pomůže ventilátor,který pomáhá odfouknout molekuly vody z povrchu E.COOLINE, aby se vytvořil nový odpařovací chlad.

Ještě jedno upozornění: Neuchovávejte v uzavřených pytlích nebo plastových sáčcích dlouhou dobu. Stejně jako všechny výrobky obsahující vlhkost (například mokré sportovní oblečení) i produkty E.COOLINE to dobře nesnáší.

VELMI JEDNODUCHÁ PÉČE

Většina chladicích oděvů na světě není omyvatelná. To je samozřejmě hygienický problém. E.COOLINE je jiný - péče o chladící funkční oblečení E.COOLINE je jednoduchá a čistá. Výrobky můžete prát ručně (dobře opláchnout) nebo v pračce při teplotě 30 ° C a výrobky můžete také vyčistit (jemný program čištění).
Naše výrobky byly testovány nezávisle ve dvou průmyslových prádelnách. Výsledek byl perfektní!
Jednoduše zavřete suché zipy nebo zip a perte samostatně.
K parní použijte neutrální prostředek s vysokou účinností bez barvících složek. Chybu neděláte ani s testovaným prostředkem DEOXX Ecowash (nebo také TOKO Ecowash).
Berte v potaz, že výrobky pojmou až 1,5 litru vody (vesty), a tak dbejte na max. hmotnost u pračky.

Nepoužívejte bělení, nepoužívejte změkčovač, sušičku a žádné odstřeďování, a pokud ano, pak odstředivý cyklus nastavte na max. 400 ot./min. Chcete-li úplně vysušit, jednoduše zavěste na vzduchu po dobu 1-3 dnů.

Náš tip: Pokud vyperete váš produkt E.COOLINE večer, jednoduše ho zavěste přes noc. Následující den je již dokonale aktivován! Berte v potaz, že výrobky pojmou až 1,5 litru vody (vesty), a tak dbejte na max. hmotnost u pračky.

img

 
 

KDE SE OCHLADÍM NEJLÉPE

1. HORNÍ ČÁST TĚLA A SRDEČNÍ OBĚHOVÝ SYSTÉM

Chlazení na horní části těla je nejúčinnější, protože zde je "motor" těla, kardiovaskulární systém. Odtud se krev čerpá jednou za minutu tělem. Výsledkem je, že při ochlazení na horní část těla nepřímo dosáhnete celé tělo. Kromě toho je zde dosaženo velké plochy a tím je největší účinnost.
Mimo toho je tričko nebo vesta rovnoměrně rozložena a nošení je praktické.

Důležité: Ledviny nikdy nechlaďte - zde je tělo citlivé, a proto všechny naše produkty jsou "bez ledvin". Při výběru chladicího oblečení se vždy ujistěte, že ledviny jsou zbaveny chladicího materiálu. Pro vaše zdraví.

Dále je důležité, zda nosíte ochranný oděv nebo ne, a zda pracujete v blízkosti ohně, velmi horkých pecí nebo u tekutého kovu. V takovém případě vždy doporučujeme modely E.COOLINE, které mají zabudované vysoce kvalitní netkané povrchy, takže nemají elastickou síťovinu ani součástky citlivé na oheň, jako např. vesta PowerCool SX3, bandana nebo vložka helmy nebo chladítka lýtek.

Kromě toho má např. vesta PowerCool SX3 největší množství chladícího rouna, což může být také důležité pod ochranným oděvem, aby bylo dosaženo co největšího tělesného povrchu.

Jinak si můžete zvolit svůj model E.COOLINE podle vašeho vkusu. Bavte se!

 
 

E.COOLINE BODY KOLEKCE

kolekce

 
 

2. ZACHOVEJTE CHLADNOU HLAVU

Kromě horní části těla je hlava nejdůležitější částí těla pro vyrovnání teploty. To je obzvlášť patrné v zimě, kdy hlava mrzne nebo v létě, když se zahřeje a do očí teče pot. Proto je důležité při vysokých teplotách vedle horní části těla chladit také hlavu. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je nosit baseballovou čepici, čelenku, bandanu nebo šátek. Všechny produkty naleznete zde s technologií 3D COOL.

 

img

 

products

 
 

3. ULEHČETE VAŠIM NOHÁM

Ačkoli nohy nemají tolik "chladných receptorů" jako horní část těla, jsou důležité, protože zajišťují, že krev je čerpána zpátky zdola nahoru. Při vysokých teplotách je to také obtížnější, když se cévy roztahují, aby poskytly více tekutiny pro pot na pokožce.

Lidé, kteří již trpí křečovými žilkami nebo žilní nedostatečností, si o tom mohou zazpívat píseň. Ale všichni ostatní si všimnou, že nohy, a zvláště lýtka a kotníky v horkých dnech otékají, jak se krev nahromadí v dolní části. Například při práci s asfaltem nebo když stojíte na horkých pecích je také zvlášť důležitá zespodu ochladit lýtka / holeně našimi PowerBooty. Jsou-li cévy na dolních končetinách příliš dlouho a příliš silně zatěžovány, může to někdy vést k poruchám oběhu, rozšířeným cévám a ve vážném případě k otevření nohou. To nemusí být. Zůstaňte v pohodě s E.COOLINE PowerBoots.

Také stehna jsou v mnoha případech důležitá. Zejména pod těžkým ochranným oděvem, jako v případě použití EOD nebo v oblecích s ochranou proti chemikáliím, může mít smysl používat velkou plochu na stehnech, aby se dále zvýšil celkový chladicí povrch a aby se nohy chladily navíc kromě horní části těla a hlavy.

S PowerCool SX3 Chaps to můžete dělat bez námahy, protože se nemusíte svlékat, ale můžete je nosit chladné jako kovbojové na divokém západě nad kalhotami. Pás lze snadno nasadit, nohy uzavřete pomocí suchého zipu na stehnech - Hotovo!

 

img

 
 

4. OCHLAĎTE SVÉ RUCE

Chlazení rukou zpravidla člověk dobře zná. Při horku si necháme téct proud studené vody na předloktí. To nás ochladí a dělá nám dobře. Bohužel je na krátkou dobu, voda rychle odteče a jen málo zůstane na pokožce. Výsledkem je, že efekt rychle zmizel.

Představte si, že byste tento účinek rozšířili?

To ělají naši chladítka zápěstí a rukou. Chladí hodiny. Samozřejmě, chladítka RUKOU mají vyšší účinnost, protože mají větší plochu.

To také pomáhá zaměstnancům ve firmách, kteří pracují s rukama v blízkosti horkých pecí nebo strojů, protože REDUKUJÍ sálavé teplo, které má často několik stovek stupňů. Zkuste to!

 

img

 

products

 
 

JEŠTĚ VÍCE CHLAZENÍ JE ZDE

img

COOL BAG pro uložení
láhve do 1 l
Ovoce, čokolády atd.
nebo léků
Modrá, jedna velikost 13 x 27 cm

 

CHLADÍCÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Samozřejmě jsme přemýšleli, např. jak uchovávat lahve, jídlo nebo léky v horkém prostředí. V mnoha "horkých" zaměstnáních je také důležité dost pít. Nápoj při teplotě nad 30 °C se však nepije dost dobře. Chladnička je často příliš daleko od pracoviště nebo sedíte v horkém vozidle. Outdoor Coolbag je proto ideálním řešením. Láhve s vodou mohou obsahovat 1 litr vody (až 1,5 l láhve, v závislosti na tvaru láhve) a mnoho dalších výrobků citlivých na teplo.

PowerCool SX3 BigPad vždy pomáhá, když chcete ochlazovat povrchy. Buď na strojích - ale také bedna s nápoji zůstává chladná. Jako kryt ve vozidlech pro výrobky citlivé na teplo nebo jen přes rameno nebo přes nohy.

Fantazie v aplikaci nemá žádné hranice.

 

img

Lze použít jako přikrývku, látku nebo kryt
Velikost 50 x 100 cm
modrý

 
 

 
pořady
 

IMPASS, s.r.o.
Dědinská 625/10
161 00 Praha 6

IČ:   649 46 215
DIČ: CZ64946215

Rudolf Zeibrlich
+420 777 337 909 (Čechy)

Roman Dvořák
+420 777 690 712 (Morava)


impass@volny.cz
www.chladicivesty.cz

 

Úvod  |  Produkty  |  Kontakt

 
 

Všechna práva vyhrazena © publikuje firma IMPASS, s.r.o.  |  vytvořila společnost PROFI IMAGE s.r.o.